Sohbet Hattı Whatsapp İle Kullanılabilir Mi?

Sohbet hattı Whatsapp numaraları olarak gündemde olan bir konudan söz edeceğiz. Tabi ki çok cüzi fiyatlara güzel bayanlarla birlikte olma şansına sahip oluyorsunuz. Bunu telefona seks yapabileceğinizi görene kadar sürdürebilirsiniz. Haliyle hem hatlar için etkin olan dakika ücreti hem de daha görsel bir şov için Whatsapp üzerinden konuşmak isteyeceksinizdir. Bunu çözebilmek ise şimdilik imkânsızdır. Yalnızca sohbet hatlarında tahsis edilmiş olan numaralarla iletişim kurulabiliyor.

Maalesef ki ülkemizde kadınlarla sağlıklı ilişkiler yürüten erkek sayısının düşük olduğunu biliyoruz. Burada çoğunlukla canlı sohbet hattı Türkiye numaraları aranmaya başlandı. Sesini duyduğunuz ve naif ses tonuyla bile sizi tahrik edebilecek özelliklere sahip kadınlarla görüşeceksiniz. Onları profil noktasında görme imkânınız var. Hatta biriyle konuşmaya başlamadan önce direkt olarak profilini incelemenizi öneririz. Böylelikle fiziksel ve mental açıdan size ne kadar uygun olup olmadığını anlayabilirsiniz.

Fakat onlarla direkt olarak Whatsapp veya benzeri bir seçenekle iletişime geçebilmeniz her zaman mümkün olmayabilir. Sabit dakika ücreti ile Vodafone, Türk Telekom ve Turkcell hatlara aynı tutarlar yansıyor. Ücretin sabit oluşuyla beraber faturalı hatlarda yüksek fatura ödeme dönemi yaşanmıyor. Yine insanlar için önemli olan diğer noktaya değinmeden geçmeyelim. Faturasız hatlarla sohbet hatlarını aramak fazla ödeme yapmanızı sağlamaz. Yine paket veya bakiye ile ücretiniz tahsis edilir.

Sabit bir dakika ücretinin olmasından ötürü uygun fiyatlar karşılığında yüzlerce kadınla sohbet etme şansınız olacak. Partnerinizle sık sık konuşmaya çalışsanız dahi bu kadar açık ve şeffaf olmayacağından emin olabilirsiniz. Artık insanların farklı aplikasyonlar aracılığıyla bunu daha da uygun şartlarda sağlamaya çalıştığını biliyoruz. Ancak sizin aramanızı bekleyecek kadar etkin bayanları kaçırmamanızı öneririz.

Örneğin canlı sohbet hattı ücretleri sabit olduğundan beri bunun havasının söndüğü aşikâr. Daha çok hangi bayanla sohbet etmenin daha iyi zaman geçirmenize sebep olacağı üzerinden duruluyor. Bunun içinse profilleri incelemeli ve gayet stabil bir bayanla 7/24 sohbet etmeye başlamalısınız. Size uygun koşulları sağlayan en önemli kıstas samimiyet olacaktır. Kadınlarla iletişiminiz zayıf olsa bile birkaç görüşmeyle özgüveninizin yerine geleceğinden şüpheniz olmasın.

 

 

Bir cevap yazın